جرثقیل بازویی

سازنده انواع جرثقیل بازوئی ستونی و دیواری

جرثقیل های بازوئی به دو گروه تقسیم می گردند. جرثقیل بازویی ستونی و جرثقیل بازویی دیواری.

جرثقیلهای بازویی ستونی.

جرثقیلهای بازویی ستونی با کاربردهای فراوان در انواع صنایع طراحی میگردند. این جرثقیلها بدون محدودیت در زاویه چرخش، حتی تا ۳۶۰ درجه در شرایط بسیار سخت تا ظرفیت ۶۳۰۰۰ کیلوگرم، در انبارها، سایتهای نیروگاهی، صنایع فولاد سازی، ریخته گری و یا حتی در طیف وسیعی از صنایع حفاری و کشتیهای لایروبی استفاده میگردد.

جرثقیلهای بازویی دیواری

جرثقیلهای بازویی دیواری در سالن هائی که امکان نصب بازو بر روی ستونهای موجود در سالن وجود دارد قابل استفاده میباشد. انتخاب این نوع جرثقیلها بسیار مفید و با کارائی بالا برای کارگاه در نظر گرفته شده است. این جرثقیلها میبایست عاری از هرگونه مانعی بر روی کف کارگاه باشند. همچنین باید امکان نصب جرثقیل بازویی ستونی در این نوع کارگاه ها مقدور باشد. این نوع جرثقیلها در عین حال که استفاده از جرثقیل سقفی را کاهش میدهد. همچنین باعث شتاب دادن در پروسه تولید و همچنین کاهش هزینه ها می گردد. جرثقیل بازویی دیواری برای کارگاهدهای مجزا، کارگاه های تعمیراتی و همچنین تغذیه ماشین آلات، تا ظرفیت ۱۰۰۰۰ کیلوگرم مناسب میباشند.

نوع خاصی از جرثقیلهای بازویی امکان حرکت در طول سالن کارگاه را نیز دارا میباشند. از اینرو جایگزین مناسبی برای جرثقیلهای سقفی میباشند. چراکه امکان نصب جرثقل سقفی در بعضی از کارگاه ها دشوار یا نا ممکن است.

استفاده از جرثقیل بازویی کم هزینه و مناسب ترین  نوع جرثقیل برای فضاهای کارگاهی کوچک میباشد. برخی از این نوع جرثقیلها که دارای تناژ پایینی میباشند را میتوان بصورت متحرک طراحی نمود. تا بتوان از آن در تمام فضای کارگاه استفاده کرد. با توجه به طیف وسیعی از این نوع جرثقیلها شرکت پارس وزین آمادگی خود را جهت  طراحی و ساخت هر گونه سفارش مشتریان محترم اعلام میدارد.

جرثقیل بازویی

جرثقیل بازویی