جرثقیل سقفی

انواع جرثقیل سقفی تک پل و دو پل

برخی از محصولات این شرکت شامل انواع جرثقیل سقفی تک پل و دوپل با گروه کاری بالا میباشد. این نوع جرثقیل ها در مجموعه های تولیدی با پروسه کاری تمام وقت، حتی تا ۲۴ ساعت در روز و ۳۴۰ روز در سال، کاربرد دارند. این جرثقیل ها قادر خواهند بود با سرعت ۱۲۰ تا ۱۴۰ متر در دقیقه حرکت طولی، ۸۰ متر در دقیقه حرکت عرضی و تا ۳۰ متر در دقیقه حرکت بالابری، داشته باشند. لازم به ذکر است تامین هر نوع سرعت بالابری، عرضی و طولی در دو حالت دو سرعته و اینورتری با توجه به نیاز مشتری مقدور می باشد.

گروه های کاری

با توجه به ظرفیت بالا و همچنین تعداد ساعات کارکرد این جرثقیل ها، در گروه کاری A7/M7 و A8/M8 طراحی میگردند. معمولا کنترل این جرثقیل ها توسط یک اپراتور مستقر در داخل کابین، که مجهز به سیستم کنترل هوای مطبوع نیز می باشد، انجام میشود . کابین جرثقیل سقفی میتواند به یکی از پلهای جرثقیل به صورت ثابت و یا به ترولی متصل نموده که در این صورت کابین همراه با ترولی حرکت خواهد نمود. در زمان طراحی جرثقیل سقفی، سهولت در تعمیرات آنها نیز مد نظر قرار میگیرد، از اینرو تعمیرات آنها سریع و ساده خواهد بود.

اکثر جرثقیل های سقفی که به منظور تعمیرات طراحی و ساخته میشوند، دارای گروه کاری A4/M4 و A5/M5 و با ظرفیت کاری ۱۰ تا ۴۰ تن میباشند. در صورتی که محیط کاری جرثقیل با قابلیت ریسک انفجار باشد، شرکت پارس وزین تدبیر توانائی طراحی و ساخت چنین جرثقیلی را نیز با در نظر گرفتن تمامی موارد ایمنی لازم خواهد داشت.

جرثقیل سقفی پرکاربردترین نوع جرثقیل در صنعت می باشد. در صورت نیاز می توان با نصب راهروی تعمیراتی در طول یکی از پلهای جرثقیل امکان دسترسی آسان و سریع جهت تعمیر و نگهداری مجموعه های جرثقیل را فراهم نمود.

جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی